Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

Reply to this topicStart new topic
> Bugün AKP İMPARATORLUĞUNUN İSTANBUL DÜKALIĞININ KONGRESİNE GİDECEKLERE KIYAK YAPILDI!
selah
mesaj 27 05 2012 - 19:42
İleti #1

MevsimSiz

Grup: Members
Üye No: 1,005

Bugün AKP İMPARATORLUĞUNUN İSTANBUL DÜKALIĞININ KONGRESİNE GİDECEKLERE KIYAK YAPILDI!
Yüz bin kişi beklediklerini söyledikleri il kongresini Seyrantepe'deki Galatasaray Stadında yaptılar.
Oraya, toplu taşıma aracıyla gitmenin en çabuk ve ucuz yolu metrodur. Ancak metro oraya, Sanayii Mahallesi istasyonundan aktarmayla gidiliyor normalde.
Öğlene doğru, Galatasaray'da oturma eylemi yapacaklarını öğrendiğim iş cinayetlerinde ölenlerin yakınlarına omuz vermek üzere Darüşşafaka İstasyonu'ndan metroya bindim. İTÜ durağından sonra Sanayii Mahallesi durağı var. FAKAT O NE? Pazar günü olmasına rağmen dört vagondan sekiz vagona çıkarılmış metro MAKAS DEĞİŞTİRDİ!
VE METRO DOĞRUDAN, KONGRENİN YAPILDIĞI GALATASARAY STADININ OLDUĞU YERE, SEYRANTEPE'YE YÖNELDİ!
KONGREYE GİDECEKLERE KIYAK YAPILDI BÖYLECE!
Aslında katılımı artırma atraksiyonundan başka bir şey değildi bu!
SÖYLEYİN BANA!
TÜRKİYE'DEN BAŞKA, DÜNYANIN NERESİNDE OLUR BÖYLE BİR ŞEY?
SÖYLEYİN BANA!
UÇAK KAÇIRIP BAŞKA BİR YÖNE YÖNLENDİRMEYLE NE FARKI VAR BUNUN?
SÖYLEYİN BANA!
METRONUN ROTASINI DEĞİŞTİRENLERİ KORSAN OLARAK ADLANDIRMAM YALNIŞ MI?
SÖYLEYİN BANA!
BU KORSANLIK İKTADAR KORSANLIĞINDAN BESLENMİYOR OLABİLİR Mİ?
SÖYLEYİN BANA!
DAHA NE KADAR SESSİZ KALACAĞIZ? BU, ÜLKEYİ DİKTATÖRCE YÖNETEN VE PADİŞAHLIĞA ÖZENEN, AMA ASLINDA ULUSSUZ SERMAYENİN ORTADOĞU TAŞERON VALİLİĞİNE SOYUNAN ÖRGÜTLÜ CEHALET DİKTASINA?
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 20 10 19 - 08:09